Wybielanie

Białe zęby to podstawa zdrowego uśmiechu. Ładny i zdrowy uśmiech to dobre samopoczucie i pewność siebie. Okazuje się, że osiągnięcie zniewalającego efektu nie jest wcale takie trudne.

W naszej klinice stosujemy trzy bardzo szybkie oraz doskonałe metody wybielania zębów:

Metoda nakładkowa

Metoda nakładkowa polega na przygotowaniu specjalnych odlewów na zęby w labolatorium protetycznym. Gotowe nakładki napełnia się żele z substancją aktywną a następnie zakłada się na zęby. Kilku-kilkunastodniowa terapia przynosi w większości przypadków bardzo dobre rezultaty.

Metoda lampy Alladin

Innym sposobem jest zastosowanie w gabinecie stomatologicznym żelu wybielającego i naświetlenie go specjalistyczną lampą. Cały zabieg trwa około 2h. W tym czasie nadtlenki stosowane do wybielania reagują z przebarwionym szkliwem. Zaletą tej metody jest szybki rezultat i pełna kontrola stomatologa.

Metoda Laserowa 

 Metoda ta jest metodą najszybszą, wybielanie trwa około 5 minut jest całkowicie bezbolesne, i bardzo skuteczna. Na zęby pacjęta nakładana jest żel wybielający, a nastepnie naswietlony zostaje laserem stomatologicznym. 

Warto pamiętać, że przed wybielaniem zębów z reguły poddaje się je skalingowi oraz piaskowaniu. Jest to zabieg przygotowujący i zabezpieczający zęby